Славия разгроми дублиращия си отбор

Представителният отбор на Славия победи с 5:0 дублиращия си тим във втората си приятелска среща в рамките на днешния ден. Мартин Сораков откри резултата в петата минута, а точно 20 по-късно Роберто Райчев удвои.

Четвърт час преди края на редовното време Васил Казълджиев записа името си сред голмайсторите. Останалите две попадения бяха дело на Велко Йеленкович (78') и Кристиян Балов (85').

Славия загуби от аматьори в контрола

В двубоя взе участие халфът Велислав Минков, който кара пробен период при "белите". По-рано днес воденият от Златомир Загорчич състав загуби с 0:1 от Сливнишки герой в първата контрола за деня.

Славия изигра тези проверки заради отлагането на мача срещу Лудогорец от втория кръг в efbet Лига.