Атлетико Мадрид започна контролите с реми

Атлетико Мадрид започна летните си контроли с реми. "Дюшекчиите" направиха 1:1 с Нумансия. Срещата се игра на "Естадио Мунисипал" в Бурго де Осма.

Двата тима си размениха бързи голове в средата на първото полувреме. Атлетико поведе чрез Родриго Рикелме в 30-ата минута, който се разписа след асистенция на Самуел Лино.

Нумансия изравни само четири минути по-късно чрез Алан Рибейро, който се възползва от пас на Дани Фернандес.

Накрая двата тима биха и дузпи, за да излъчат победител, като там "дюшекчиите" наложиха волята си с 5 от 5 точни изстрела, дело на Адриан Ниньо, Карлос Вартин, Хави Серано, Хави Галан и Тауфик Сейду, докато съперникът им пропусна един от ударите си чрез Фабио Конте.

Следващата проверка на Атлетико е планирана за 3 август срещу Хетафе.