Струга изтръгна трудна победа срещу десетима от Пюник в ЛК

Отборът на Струга взе минимална преднина от 2:1 след първия мач от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите срещу Пюник. Македонците доста се измъчиха срещу арменския си опонент, но успяха да измъкнат победата, благодарение и на шанса, че играха с човек повече в последния половин час.

Домакините поведоха от дузпа в 8-ата минута, реализирана от Бесарт Ибраими. Гостите обаче изравниха също от дузпа в 23-ата минута, когато точен от бялата точка бе Лукаш Вилела.

Пюник обаче остана в намален състав в 60-ата минута, когато Серхий Вакуленко си изкара директен червен картон.

Струга се възползва от численото си предимство и в 73-тата минута измъкна победата след гол на Стефан Спировски.