Несебър стартира по перфектен начин новия сезон във Втора лига

Новакът Несебър стартира по перфектен начин участието си през този сезон във Втора лига. Морският тим победи с 2:1 дубъла на ЦСКА 1948 в двубой от първия кръг на новия шампионат.

Изиграха се нови три мача от първия кръг във Втора лига

Валентин Сливов даде аванс на домакините в 28-ата минута, като Несебър запази аванса си до края на първата част. В 72-ата минута Ивайло Марков изравни за "червените", но само 2 минути по-късно Виктор Янев отново даде преднина на морския тим. Несебър трябваше да играе последните 10 минути с човек по-малко, но в крайна сметка отборът се справи и постигна победа.

В следващия кръг ЦСКА 1948 II приема дубъла на Лудогорец, а Несебър гостува в Русе на Дунав.