Тотнъм с победа и във втората си контрола

Тотнъм спечели и втората си контрола. “Шпорите” победи с 2:0 в лондонско дерби срещу Куинс Парк Рейнджърс. Анге Постекоглу пусна сравнително силен състав, а в него бяха новите попълнения Арчи Грей и Лукас Бергвал, който обаче се контузи през първото полувреме.

Домакините от КПР създаваха опасности на контраатаки, докато “шпорите” владееха топката в големи периоди. Ив Бисума откри резултата малко преди почивката след двойно с Деян Кулушевски. След многобройни смени на почивката Куинс Парк Рейнджърс имаше предимство, но Дейн Скарлет се разписа с първото си докосване малко преди края.