Грузинец и словак ще ръководят мачовете на ЦСКА 1948 срещу Будучност (Подгорица)

Срещите между ЦСКА 1948 и Будучност (Подгорица) във втория квалификационен кръг от Лигата на конференциите бяха поверени на грузинец и словак. Иракли Квирикашвили ще ръководи първия двубой между двата тима, който ще се играе в четвъртък (25 юли) на Националния стадион "Васил Левски" от 20:30 часа. Негови помощници ще бъдат Гиорги Еликашвили и Давит Чигогидзе, а четвърти съдия - Иракли Херхадзе, като всички са от Грузия.

Квирикашвили ръководи успеха на младежкия национален отбор на България над Израел с 1:0 миналата есен на стадион "Александър Шаламанов", дошъл след попадение на Никола Илиев.

Ясен е съперникът на ЦСКА 1948 в Лигата на конференциите - всички резултати

Реваншът е на 1 август на Градския стадион в Подгорица от 22:00 часа. Тази среща е поверена на словашкия арбитър Михал Оченаш. Негови асистенти са Адам Йекел и Тобиаш Пачак, а четвърти рефер е Мартин Дохал, като всички са от Словакия. 33-годишният словак не е ръководил мач на български тим в Европа.