Спартак (Варна) отстъпи на Дунав в последната си проверка

Спартак (Варна) загуби с 0:2 от Дунав при представянето на отбора за новия сезон в efbet Лига. Под аплодисментите на зрителите официално бе представен треньорският щаб на Александър Томаш, както и новите попълнения Мартин Величков, Радослав Димитров, Антонио Вутов, Франьо Прце, Бернардо Коуто, Филип Лесняк и Кристиян Илич.

Неофициален дебют за "соколите" направиха Роберто Корал, Бубакар Камара и Джиани Сантос, които са на пробен период в отбора. Противно на очакванията русенци играха много силно през първото полувреме и отбелязаха два безответни гола.

Играчите на Спартак (Варна) вдъхнаха кураж на съотборник

На няколко пъти те бяха близо и до трето попадение, но пропуснаха няколко ситуации. Домакините се отчетоха с пропуск на голмайстора Ахмед Ахмедов.

През второто полувреме бяха извършени доста смени. И двата отбора имаха добри възможности. В последната минута португалецът Коуто излезе очи в очи със стража на Дунав, който показа страхотен рефлекс и запази вратата си суха.