Очаквайте в 11:00 Ружди Ружди с приза за спортист №1 на месец август

Късен гол запази надеждите на Динамо (Тбилиси) (всички резултати в Лигата на конференциите)

Динамо (Тбилиси) започна със загуба участието си в тазгодишното издание на Лигата на конференциите. Тимът от Грузия загуби с 1:2 гостуването си на Морнар Бар в Черна гора.

Домакините поведоха с два бързи гола, дело на Марко Джуришич в 20-ата и Милан Вусурович в 23-тата минута.

Ключов момент в мача дойде в 84-тата минута, когато съставът от Черна гора остана в намален състав, след като Ермин Сератлич получи червен картон.

Това помогна на гостите да отбележат ценно попадение в добавеното време чрез Николоз Угрехелидзе.

Така Морнар Бар ще има предимство преди реванша, но шансовете на Динамо остават напълно реални.