Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Малишева направи първа крачка към среща с ЦСКА 1948

Отборът на Малишева направи първата крачка към класиране за втория предварителен кръг на Лигата на конференции и евентуална среща с българския ЦСКА 1948. Днес съставът от Косово спечели с 1:0 първия двубой от първия предварителен кръг срещу черногорския Будучност.

Единственото попадение в мача падна в 67-ата минута, а негов автор бе Етник Брути. Преднината на Малишево обаче е твърде малка, за да може косоварите да са спокойни преди реванша, който се очертава да бъде доста любопитен.

В друг мач от първия предварителен кръг Сараево се наложи с 1:0 като гост на Актобе в Казахстан с гол на Франсис Киереме в последната 90-а минута.

Междувременно естонският Левадия взе по-солидна преднина срещу литовския Шяуляй, побеждавайки го с 2:0 като гост с попадения на Ричи Мусаба в 7-ата и Фелипе Фелисио в 23-тата минута.