Славия надви Марек за четвърти пореден успех в контролите

Славия постигна четвърти пореден успех в приятелските мачове от предсезонната си подготовка. "Белите" се наложиха над Марек с 2:0 в последен двубой от лагера в Банско. Столичани отбелязаха и двата гола след почивката - в 60-ата минута Роберто Райчев откри резултата, а седем по-късно Кристиян Балов удвои преднината на своя тим.

Преди това отборът на Златомир Загорчич победи последователно Септември София (4:1), Беласица (1:0) и Локомотив Пловдив (1:0).

Славия победи Локомотив (Пловдив) в контролна среща

Последната проверка преди началото на сезона е на 12 юли (петък) от 19:00 часа срещу Спортист (Своге) на стадион "Александър Шаламанов". Половин час по-рано ще бъде представен отборът за сезон 2024/2025.