Локо (София) измъкна равен от Миньор в последната минута

Отборите на Локомотив (София) и Миньор завършиха наравно 1:1 един срещу друг в контролна среща, играна на стадиона в квартал "Надежда".

16 Локомотив (София) 1:1 Миньор (Перник)

През първото полувреме до попадение не се стигна. Локомотив имаше по-чистите ситуации за гол, но "железничарите" не успяха да се възползват и така на почивката двата тима се оттеглиха при 0:0.

В 72-ата минута Дейвид Джоров откри за перничани с хубав шут от дистанция.

В последната минута на мача Валентин Николов изравни, след като засече центриране отдясно.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 1:1 МИНЬОР
0:1 Джоров (72)
1:1 Николов (90)

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): 29. Любенов, 13. Рапосо, 4. Димов, 15. Иванов, 12. Франко, 20. Тейшейра, 22. Найденов, 8. Славчев, 7. Петров, 98. Траоре, Христов

МИНЬОР: 33. Леонтиев, 8. Слишков, 3. Чиликов, 4. Аврамов, 20. Добрев, 5. Петров, 23. Йорданов, 15. Семерджиев, 7. Александров, 10. Йосифов, 39. Орачев

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!