Португалия 0:0 Франция

Монтана надви Пирин в контрола

Пирин (Благоевград) загуби с 1:2 от Монтана в четвъртата си контролна среща от лятната подготовка. В динамичен мач, “орлетата” поведоха рано в резултата след добра комбинация завършена от Вълчев.

Гостите успяха да изравнят в средата на полувремето след грешка в средата на терена, от която се възползва Стивън Кирилов.

Пирин обяви нов треньор

До почивката хубави възможности за гол се откриха пред Йосков и Коваленко, но до попадение не се стигна.На почивката над стадиона се изсипа проливен дъжд, който не спря да вали до края на мача. Това затрудни играта и на двата отбора, като на терена имаше повече борба и почти никакви опасни ситуации пред двете врати. Буквално в последните секунди каращият пробен период френски нападател Симонс Фанта с шут от границата на наказателното поле изненада младия вратар на Пирин и донесе победата на Монтана.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!