Португалия 0:0 Словения

Лудогорец разби третия в Румъния

Лудогорец победи с 4:1 Университатя (Крайова) в контролна среща в Австрия. "Орлите" показаха отлична успеваемост в предни позиции и разбиха третия от последния сезон в Румъния. Кайо Видал откри резултата в 30-ата минута, а малко по-късно Рик Джонатан удвои. В началото на втората част Сон отбеляза и трето попадение, a Ивайло Чочев реализира четвърти гол. За "сините" се разписа Елвир Колич.

Лудогорец с нова победа в контролите

В първите минути на мача играта бе равностойна и головите положение и пред двете врати на практика липсваха.

След половин час игра Лудогорец откри резултата. Бившият футболист на Левски Гьоко Зайков допусна да му бъде отнета топката и след бърза комбинация Видал бе изведен на стрелкова позиция за 1:0.

В 37-ата минута Ивайло Чочев изведе отлично Рик сам срещу вратаря и бразилецът хладнокръвно го преодоля за втори гол.

В 53-ата минута резултатът стана класически в полза на "орлите". След изпълнение на корнер топката стигна до Сон, който със силен удар прониза вратаря за трети път.

Десетина минути по-късно Ивайло Чочев вкара и четвърти гол. След нова грешка в отбраната на румънците Руан стреля в гредата, а полузащитникът добави на празна врата за 4:0.

Скоро Крайова успя да намали резултата. Елвир Колич засече с глава центриране отляво и вкара за тима си.

До края на мача до ново попадение не се стигна и Лудогорец записа четвърта поредна победа в контролите си в Австрия. Утре разградчани се прибират на родна земя след края на лагера си в Алпите.

ЛУДОГОРЕЦ 4:1 УНИВЕРСИТАТЯ (КРАЙОВА)
1:0 Видал (30)
2:0 Рик (37)
3:0 Сон (53)
4:0 Чочев (62)
4:1 Колич (67)

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Падт, 3. Недялков, 24. Вердон, 26. Сундберг, 16. Фон Витри, 18. Чочев, 30. Нареси, 77. Видал, 7. Джонатан, 8. Неделев, 99. Секо

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!