Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Пирин (Гоце Делчев) стана областен първенец в Пиринско

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи с 3:0 Локомотив (Дамяница) в областиня финал на Пиринско, игран в Симитли. Така първенецът на Зона Места продължава битката за Югозападната Трета лига.

Неврокопчани изпращат страхотен сезон със само една шампионатна загуба от септември насам - на 28-ми април от Огняново. Головете за победителите отбелязаха добре познати имена - Иван Макриев от пряк свободен удар в 45-ата  минута, Мартин Динов в началото на второто полувреме от дузпа и в края на мача Илия Карапетров.

Футболистите на Локомотив завършиха мача и в намален състав, след червен картон на техен футболист.