Евро 2024: Турция - Грузия 1:1

Ахмед Ахмедов блести при разгром на Спартак (Варна) над дубъла на Лудогорец

Спартак (Варна) се наложи с 4:1 при гостуването си на Лудогорец II в мач от 33-тия кръг на Втора лига. Това е 22-ри успех за "соколите", водени от Росен Кирилов, с който те събраха 69 точки и остават водачи в класирането до края на шампионата.

Хеттрик отбеляза Ахмед Ахмедов. Нападателят вече има 20 гола в първенството за сезона, с които е убедителен лидер при голмайсторите. Ахмедов откри в 43-тата минута, а само 60 секунди по-късно отбеляза второ попадение.

Картината почти се изясни

В началото на втората част Господинов върна попадение за домакините, а Дани Начев се разписа в 77-мата минута преди Ахмедов да отбележи третия си гол в 85-ата.

В последния кръг от шампионата "соколите" посрещат Спартак (Плевен), а за дубъла на "орлите" предстои гостуване на Марица в Пловдив.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!