Тухел: Спряхме да се придържаме към плана си

Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) - Томас Тухел, коментира равенството 2:2 на водения от него тим срещу отбора на Реал Мадрид в първия мач от 1/2-финалите на Шампионската лига. Резултатът оставя изхода от срещата отворен, но макар баварците да не понасят щетите от двата гола, допуснати на свой терен, както беше само до преди няколко сезона, мадридчани ще имат чувствително предимство на реванша след седмица, тъй като той ще бъде пред страстните им фенове на стадион “Сантиаго Бернабеу”.

Байерн и Реал направиха голям мач на "Алианц Арена", но оставиха развръзката за реванша

“Започнахме много добре и можехме да поведем още в първата минута. След това спряхме да се придържаме към плана си, дори не знам защо. Допуснахме гол и нещата станаха трудни. Стана по-добре през второто полувреме и поведохме с 2:1. Имахме много положения. Усещането беше странно. Ситуацията е ясна. Победа в Мадрид ще ни изпрати на "Уембли“. Все още шансовете са 50/50 за мен. Да видим какво ще се случи”, каза Тухел.

Реваншът е следващата седмица на 8-и май (сряда), като Sportal.bg отново ще ви предложи да проследите развитието на срещата в реално време.