ФК Сливен остана в играта с голове от дузпи на Иван Стоянов

В Сливен, едноименния тим спечели с 2:1 срещу отбора на Карнобат и продължава битката за спасение от изпадане. Срещата е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Герой за домакините е треньора им Иван Стоянов, осигурил трите точки с голове от дузпи. Стана интересен двубой. Домакините бяха по-дейния тим, търсеха път към мрежата на съперника, но не сполучиха от игрова ситуация. Мартин Димитров вкара за гостите в 19-ата минута, но рефера не зачете гола. След почивката сливенския тим осъществи натиск.

В 67-ата минута, съдията отсъди дузпа и Иван Стоянов я вкара. Десетина по-късно обаче Ненко Петров изравни с глава. Развръзката настъпи в 84-ата минута, когато арбитъра пак посочи бялата точка пред вратата на Карнобат и Иван Стоянов вкара за победното 2:1.