Лудогорец посяга към титлата в здрава битка с ЦСКА - София - на живо със съставите на двата тима и очакванията на Георги Илиев и Нико Петров

Ради Цонев и Тобол пропуснаха да оглавят класирането в Казахстан

Тобол на Радослав Цонев направи равенство 1:1 в домакинството си на новака Женис в среща от 6-ия кръг на казахстанското първенство. Бившият халф на Арда (Кърджали) влезе като резерва в 78-ата минута на мястото на Евгений Шахов.

Игор Иванович откри в полза на Тобол в 17-ата минута. Сърбинът се разписа с хубав диагонален удар, но след това не можа да пречупи гостите. Така се стигна до 76-ата минута, когато Арб Манай засече с глава центриране от левия фланг за крайното 1:1.

Тобол е трети в класирането с 9 точки, а при победа щеше да събере 11 и да оглави таблицата. Отборът още няма загуба от началото на сезона.

Начело с по 10 точки са Актобе и Астана.