Лече и Монца си размениха по един гол в добавеното време

Лече и Монца завършиха наравно 1:1 на “Виа дел Маре”. Домакините направиха нова малка стъпка към спасяването си след двете си поредни победи в предишните два мача. Те бяха близо до трети пореден успех, след като поведоха в 92-ата минута с попадение на Никола Кръстович. Нападателят отбеляза първия си гол от три месеца. Секунди по-късно обаче гостите получиха дузпа след игра с ръка на Венути в наказателното поле, а Матео Песина бе точен от бялата точка.

През първото полувреме нямаше много положения. Удар на Бондо бе отклонен и топката мина близо до гредата, а Лече имаше една по-добра ситуация. След почивката Рафия открадна топката от Песина и изведе Кръстович, чийто удар облиза гредата. Пробив на Гало пък завърши с удар в ръцете на вратаря на гостите Де Грегорио.