ЦСКА - София е на финал за Купата при 18-годишните след нов успех над Ботев (Пловдив)

Юношите на Ботев (Пловдив) отстъпиха с 2:1 в реваншa за Купата на БФС при набор 2006 и с общ резултат 3:1 ЦСКА - София достига финала в надпреварата. Ботевистите изиграха силно първо полувреме, а брилянтен гол на Велиян Видолов даде преднина на "жълто-черните".

В края на първата част "канарчетата" останаха и с човек по-малко след втори жълт, респективно червен картон на Симон Стоянов.

След почивката ЦСКА - София беше по-силният тим. "Червените" постепенно се настаниха в половината на Ботев и изравниха резултата. Те отбелязаха и второ попадение след успешно изпълнен 11-метров наказателен удар.

Страхотен обрат срещу Левски прати Септември на финал за Купата при U18

Във финала ЦСКА - София ще срещне състава на Септември, който пък отстрани Левски.