Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Славата запази минимални шансове за efbet Лига след успех над последния

Струмска слава спечели с 2:0 домакинството си на Бдин (Видин) в мач от 27-ия кръг на Втора лига. Трите точки запазиха минималните шансове на тима от Радомир да се бори за третото място в групата, даващо право на участие в бараж за efbet Лига.

Домакините откриха резултата с гол на Стелиян Георгиев в 35-ата минута. През втората част Славата подпечата победата с попадение на резервата Цветомир Бачев в 66-ата минута, реализирал с първото си докосване след влизането в игра.

Поражението пък като че ли отказа видинчани да се борят за оцеляване. Тимът заема последното място в групата на цели 10 точки от 14-ия Беласица, който е първият отбор над чертата.

СТРУМСКА СЛАВА - БДИН (ВИДИН) 2:0

1:0 Стелиян Георгиев 35
2:0 Цветомир Вачев 66

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!