Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:1

Терзиев: Леко се стъписахме след гола, но после набарахме нашия ритъм

Защитникът на Лудогорец Георги Терзиев говори пред медиите след изразителната победа на "зелените" над Левски с 5:1.

Лудогорец унизи Левски с рекорден бой и пет гола

"Върнаха ни гола, леко се стъписахме. Второто полувреме набарахме нашия ритъм, който най-подхожда на Лудогорец и напълно заслужено направихме тази красива и убедителна победа. Гледаме нашия си отбор, взимаме си нашите мачове, не следим другите отбори какво правят. Това че ЦСКА са загубили, а ние победихме е доста положително за нас. Левски е доста добър отбор и когато го победиш с толкова убедителен резултат, със сигурност дава самочувствие.

Дерменджиев: Стана дерби, първото полувреме бяхме доста изнервени

Трябва да поддържаме добрия ритъм, който имаме в отбора, за да можем да продължим да побеждаваме. Преди всеки мач има тренировки, статичните положения са част от играта. Когато поведохме вече, усетихме лек облик и почнахме да набарваме нашия ритъм на игра. Не смятам, че има някой, който гледа толкова рано за финалната права, но това че имаме точков актив повече от конкурента със сигурност дава допълнително самочувствие, но има достатъчно мачове до края", каза опитният футболист.