ЦСКА 1948 удари Локо (Пд) при 17-годишните

ЦСКА 1948 победи с 1:0 Локомотив (Пловдив) в среща от 20-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Срещата започна чудесно за “червените” и те откриха резултата след само две минути игра. Боян Рангелов проби и стреля от малък ъгъл с левия крак, топката се отби от горната греда и влезе във вратата на “смърфовете”. Домакините продължиха с по-активната си игра, но до почивката повече попадения не паднаха.

През втората част ситуациите зачестиха и пред двете врати. Локомотив бе близо до изравняване, но удар на Александър Александров бе спасен.

В последните десет минута на мача ЦСКА 1948 имаше шанс да затвори срещата с второ попадение, но удари на Самуил Мечев, Георги Георгиев и Боян Рангелов бяха спасени от вратаря на гостите Антонио Вардин. В заключителните секунди Александър Александров можеше да донесе точката за “смърфовете”, но и Преслав Калбанов показа страхотна реакция.