Очаквайте: Balkan Grand Prix 6

Черна гора надви Северна Македония с гол на Йоветич

Черна гора постигна втора поредна победа под ръководството на Роберт Просинечки. Черногорците се наложиха с 1:0 над Северна Македония, а попадението отбеляза капитанът Стеван Йоветич.

Двубоят се игра в Анталия, а северомакедонците създадоха повече положения, но нито едно от тях не се превърна в гол. Вместо това, в 45-ата минута Дритон Цамай центрира от корнер и Йоветич беше точен с глава за Черна гора.

Йоветич единствен от титулярите в мача срещу Беларус (2:0) стартира и днес. Северна Македония доминираше в притежанието на топката благодарение на Енес Барди и Елиф Елмас. Двамаат пропуснаха и най-добрите възможности за тима на Благоя Милевски.

Голът на Йоветич беше негов 35-и с екипа на националния отбор. След почивката “соколите” се отбраняваха спокойно и си върнаха на Северна Македония за загубата с 1:4 в Скопие в предишния двубой помежду им преди 9 години.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!