ЦСКА 1948 II с победа в Балчик

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 победи с 3:1 Черноморец (Балчик) в среща от XXV кръг на Втора лига, играна край морето.

В края на първото полувреме Борис Димитров се възползва от грешка на вратаря Галин Григоров и с гърди посрещна центриране пред голлинията, след което топката се спря в мрежата. В началото на второто полувреме Ивайло Марков направи от дузпа 2:0 за гостите. В 64-ата минута с удар от бялата точка тип "Паненка" Борис Димитров беше точен за 3:0. Малко след това Джорджио Димитров стреля в близкия ъгъл и вкара почетното попадение за Черноморец (Балчик).