БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

С гол и асистенция Лео Меси класира Интер Маями на четвъртфинал

Гол и асистенция на Лионел Меси помогнаха на Интер Маями да стигне до четвъртфиналите на Шампионската купа на КОНКАКАФ след победа с 3:1 над Нешвил в реванша от осминафиналите. Първият двубой беше завършил 2:2.

На стадион "Чейз" във Форт Лодърдейл Интер поведе още в 8-ата минута на мача, когато Меси подаде за попадението на Луис Суарес. В средата на полувремето аржентинецът сам отбеляза втория гол.

По-късно Робърт Тейлър, който замени Меси след почивката, увеличи аванса на Интер Маями. Гостите върнаха един гол в последните минути на мача - точен бе Сам Съридж.

На четвъртфиналите тимът на Меси и Суарес ще срещне победителя от мача Монтерей – Синсинати.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!