Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Рейнджърс изненада Бенфика

Рейнджърс изигра силен мач в Португалия и си тръгна с равенство 2:2 при гостуването си на Бенфика. Шотландците на два пъти повеждаха, но не успяваха да задържат преднината си.

Том Лоурънс даде преднина на Рейнджърс след удар с глава в седмата минута след отлична работа на Мохамед Диоманде. Гостите играеха спокойно след ранния гол, но в добавеното време на първата част резултатът бе изравнен. Анхел Ди Мария се разписа от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Сутар след преглеждане с ВАР. Тимът на Филип Клеман успя да отговори преди да е приключило първото полувреме. След опит за подаване на Фабио Силва топката се отклони в защитник и отиде на крака на Дужон Стърлинг, който отбеляза първия си гол за клуба.

След почивката Бенфика имаше предимство, въпреки че Силва имаше възможност да увеличи преднината на гостите. Натискът на португалците даде резултат в 67-ата минута, когато центриране от фал бе отклонено от Конър Голдсън в собствената му врата. Малко преди края Ди Мария пропусна прекрасна възможност да донесе победата на "орлите".

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Снимки: Imago