Начо: Хората искат да направят драма от този резултат, но ние трябва да сме щастливи и горди

Капитанът на Реал Мадрид Начо Фернандес коментира, че най-важното е отборът да изпълни задачата си, след като той завърши 1:1 като домакин на РБ Лайпциг, но въпреки това се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига с общ резултат 2:1

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

"Първото нещо, което ще кажа, е, че изпълнихме целта си - да продължим напред. Знаем, че това не беше най-доброто ни представяне за сезона, но понякога трябва и да имаш затруднения в големите мачове. РБ Лайпциг беше страхотен. Когато опонентът ти играе феноменално, а ти не си в топ форма, тогава трябва да използваш опита. Доволни сме, че си осигурихме класиране за четвъртфиналите. Определено не се представихме добре нито в началото, нито през второто полувреме, така че можем да сме щастливи, че продължаваме напред. Сезонът е дълъг и в момента сме в добра позиция. Хората искат да направим драма от това представяне и резултат, но ние трябва да сме както щастливи, така и горди със себе си", коментира Начо пред Movistar.

Снимки: Imago