Рен се спъна в борещ се за оцеляване и се отдалечи от Европа

Отборът на Лориен победи с 2:1 тима на Рен в гостуването си от 24-ия кръг на френската Лига 1. Загубата проблематизира амбициите на гостите за участие в европейските клубни турнири през следващия сезон, докато успехът даде глътка въздух на домакините в борбата им за оцеляване.

Иначе Мохамед Бамба се разписа във вратата на домакините в 59-ата минута, а секунди преди изтичане на редовното време Ели Крупи направи 2:0 в полза на Лориен.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Почетният гол за домакините беше реализиран от Амин Гуири в третата минута на продължението.