Тулуза обърна Ница и задълбочи негативната серия на южняците

Тулуза победи с 2:1 пред собствена публика Ница в ранния неделен двубой от 24-ия кръг в Лига 1.

Терем Мофи даде аванс за тима от Лазурния бряг още в 8-ата минута, но домакините направиха обрат след почивката. Тайс Далинга изравни в 65-ата минута и само 180 секунди след това асистира за победния гол на Ян Гбохо.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Така Ница записа четвърти пореден мач без победа в първенството и тимът може да се озове извън топ 4 още след този кръг. Тулуза пък спечели срещу този противник в шампионата за първи път от февруари 2018 г. и е в средата на таблицата, след като записа трети последователн успех в Лига 1.