Национал на България си изкара странен жълт картон в 91-ата минута и ще пропусне мача с Левски

Звездата на Крумовград Александър Колев няма да е на линия за следващия мач на тима, който е гостуване на Левски. Причината е заради натрупани 5 жълти картона.

Крумовград продължава полета си след успех над безличен Локомотив (Пд)

Националът на България изкара последния от тях при днешната шампионатна победа с 3:1 над Локомотив (Пловдив). В 91-ата минута Колев взе в ръце топката след отсъден от съдията фал и не я даде на противника, докато не бе декориран в жълто. След това той я върна на играч на Локо.

Припомняме, че Колев бе в полезрението на Левски преди началото на пролетния полусезон, но до трансфер на "Герена" така и не се стигна.