Кристиано Роналдо беше звездата и без да играе за Ал-Насър

Кристиано Роналдо изгледа от трибуните издънката на своя Ал-Насър срещу Ал-Хазем от шампионата на Саудитска Арабия, тъй като изтърпяваше наказание. Съотборниците на португалеца се провалиха, защото направиха 4:4 срещу намиращия се в зоната на изпадащите съперник, при това на своя терен.

CR7 не беше на игрището заради санкцията си от един двубой заради неприличния жест, който отправи към феновете на Ал-Шабаб преди дни.

В четвъртък вечер той обаче пак беше звездата на вечерта, макар и от ложата на стадион “Ауал Парк”. Камерите постоянно го следяха как реагира при размяната на голове. Още в седмата минута пък почти всички започнаха да скандират името му, на което Кристиано отговори с одобрително вдигане на ръка.

Иначе Талиска блесна с хеттрик за Ал-Насър, а четири минути след края на редовното време Садио Мане вкара дузпа за 4:3, което трябваше да бъде достатъчно за победа. Реферът обаче назначи дълго продължение, като в десетата минута от него тимът на Ал-Хазем успя да изравни за крайното 4:4.

По този начин съставът на Роналдо дава възможност на лидера Ал-Хилал да увеличи аванса си на върха.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Снимки: Imago