Кристиано Роналдо с гол в девети пореден мач

Кристиано Роналдо се разписа в девети пореден официален мач на Ал-Насър. Неговият тим стигна до драматична победа с 3:2 при гостуването си Ал-Шабаб и временно се доближи на четири точки от лидера Ал-Хилал.

Кристиано откри резултата от дузпа във втората минута. Яник Караско обаче изравни в добавеното време на първото полувреме. Белгиецът също се разписа от бялата точка. В герой за Ал-Насър се превърна Талиска. Бразилският нападател се разписа два пъти през втората част. Той първо вкара секунди след почивката, а след това донесе победата на своя тим в 86-ата минута. Карлос Жуниор направи 2:2 в 67-ата минута.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!