Десетима от Литекс с равенство срещу Черноморец (Балчик) в Ловеч

Литекс и Черноморец (Балчик) завършиха наравно 1:1 в среща от 22-рия кръг на Втора лига, играна на Градския стадион в Ловеч. "Оранжевите" откриха резултата през първото полувреме чрез новото си попълнение Дамир Салихович, който беше точен в 31-вата минута.

Гостите отговориха след почивката с гол на Джорджио Димитров в 58-мата минута. Четвърт час преди края на редовното време ловчалии останаха с 10 души на терена, след като Сулиман Абдулганию получи втори жълт и респективно червен картон.

Втора лига: шок за Монтана в Разград, Янтра с обрат, "акулите" биха на "Лазур"

В оставащото време нямаше други попадения и мачът завърши без победител. В следващия кръг за Литекс предстои ново домакинство - този път на Марек, а Черноморец (Балчик) приема дубъла на Лудогорец.