Очаквайте в 12:00 Женско първенство по футбол: НСА - Пирин

Вихрен пречупи дубъла на Септември

Вихрен (Сандански) победи дубъла на Септември (София) с 2:0 в двубой от първия пролетен кръг на Югозападната Трета лига. Срещата се игра на терена в село Микрево и това бе последното домакинство за Вихрен на този терен, като следващото - на 3-ти март срещу Миньор (Перник) ще бъде на градския стадион в Сандански.

Головете за възпитаниците на Наджи Шенсой реализираха Руслан Иванов в 21-вата от дузпа и Методи Костов в 89-ата минута. Дузпата бе отсъдена от главния съдия Иван Донев за игра с ръка на бранител в наказателното поле. Домакините имаха преимущество през целия мач, но трудно стигаха до голови ситуации. Антон Карачанаков удари и греда през втората част.

В следващия 21-ви кръг Вихрен гостува на Оборище (Панагюрище), а Септември II ще гостува на лидера в групата Миньор.