Младите "соколи" разгромиха Доростол

При необичайно високи февруарски температури край морето дублиращият тим на Спартак (Варна) и Доростол (Силистра) изиграха открита и динамична приятелска среща на СК "Локомотив", спечелена от "соколите" със 7:0. По-добрата физическа подготовка на домакините си каза думата.

В 14-ата минута, след страхотна атака отдясно и триково изпълнение с пета на Дани Халачев, резултатът бе открит. Малко след като измина половин час от началото на мача отново Дани Халачев, след центриране отляво, технично с глава отбеляза втори гол.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

През първото полувреме гостите разчитаха на контраатаки, а след почивката отново Спартак бе по-напористият тим. В 60-ата минута домакините реализираха красиво трето попадение след бърза атака през центъра. И в двата отбора бяха извършени доста смени.

10 минути преди края на редовното време Мартин Янакиев отбеляза четвърти гол, а вратарят на Спартак Стефан Петков се отличи с няколко добри намеси към края. "Соколите" затвърдиха победата си с още три гола за крайното 7:0.