Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Балкан и Славия II завършиха наравно

1:1 приключи приятелската среща в Ботевград между Балкан и Славия II (София). Стана повече битка, с малко положения за гол. Столичани имаха превес във владеенето на топката. Васил Казълджиев наказа грешка на домакините за 0:1, половин час след началото на двубоя. Още три възможности създадоха славистите пред отсрещната врата до почивката. След нея влязоха в игра всички налични футболисти. Настана равновесие на терена. Четвърт час преди края, футболист на Славия докосна топката с ръка, съдията отсъди дузпа и Алекс Колев изравни резултата.