Вихрен и Струмска слава не се победиха

Вихрен (Сандански) завърши наравно 1:1 срещу втородивизионния Струмска слава в контрола, която са игра на стадиона в село Склаве. Радомирци излязоха напред в резултата в средата на първото полувреме след попадение на Денислав Мицаков, който реализира след отбита топка след статично положение.

Двама пропускат контролата на Вихрен срещу Струмска слава

През първото полувреме Томи Костадинов имаше шанс да реализира, а Пехливанов уцели гредата. През втората част Вихрен изравни резултата след попадение на Томислав Костадинов. Отново той можеше да донесе и победата, но пропусна от близко разстояние срещу стража на Струмска слава.

Както стана ясно ден преди двубоя, старши треньорът Наджи Шенсой не можеше да използва за днешната контрола двама от нападателите си – Антон Карачанаков и Методи Костов.