Данило Дончич: Доволен съм от момчетата, въпреки че получихме два гола от две атаки

Наставникът на Локомотив (София) Данило Дончич заяви след първата контролна среща на отбора, че в тези мачове е важно да се види физическото състояние на футболистите. "Железничарите" отстъпиха на Балкан (Ботевград) с 1:2, а утре ще срещнат лидера във Втора лига - Септември (София)

"Това са контролни мачове, които използваме повече да видим къде сме физически на този етап от подготовката. Всички момчета получиха възможност да играят. Играха всички по 45 минути. Жалко, че второто полувреме играта на противника стана малко по-груба и не се получи мач. Повече битка.

Балкан победи Локо (София)

Доволен съм от нашите момчета, освен че от две атаки, два гола получихме. През цялото време контролирахме мача. Имахме топката в нашите крака, много положения, обаче не успяхме да вкараме голове.

Очакваме Септември, по-сериозен съперник, надявам се да не се повтори този резултат.

Оставаме със същите футболисти засега, ще видим дали ще привлечем още някой нов играч", заяви Дончич.