Бодуров се разписа за Пирин при загуба от Струмска слава

Пирин отстъпи на Струмска слава с 1:3 в контролна среща, която се проведе на базата на "орлетата" в село Рилци. Старши треньорът Иво Тренчев заложи на два различни състава във всяко едно от полувремената.

Гостите от Радомир откриха резултата в 10-ата минута с красив гол на Цветан Вачев, който се разписа с диагонален шут от ъгъла на наказателното поле. В 27-ата удар на Венцислав Бенгюзов застраши вратата на съперника от границата на наказателното поле, но топката бе избита в корнер.

Официално: Юноша на ПСЖ подсили Пирин (Благоевград)

Малко след като измина половин час игра от началото на двубоя Славата отбеляза второ попадение чрез Кадрич, който завърши контраатака. Четири минути преди края на първата част Лазар Стойчев се разписа с глава, засичайки центриране от свободен удар.

В 58-ата минута Боянов не успя от границата на наказателното поле да засече във вратата удобно центриране. В 67-ата Тодоров уцели гредата с диагенолен удар от границата на наказателното поле.

Само 60 секунди по-късно бе отсъдена дузпа за нарушение срещу Миленков, която Бодуров реализира, за да оформи крайния резултат.