Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Майорка на четвъртфинал след тежки продължения

Отборът на Майорка се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на Краля след тежко гостуване на тима на Тенерифе. Елитният тим надделя с минималното 1:0, като победата дойде след две продължения по 15 минути, тъй като съперниците не съумяха да си вкарат в редовното време.

Единственото попадение падна в 120-ата минута, а в негов автор се превърна Кайл Ларин.

Така тимът на Майорка заедно с отборите на Севиля и Атлетик Билбао се превърна в един от първите състави, класирали се за последните осем в турнира. Съперникът тепърва ще стане ясен след изиграването на останалите пет двубоя от фазата на 1/8-финалите, които са в днешния 17-и и утрешния 18-и януари.

Снимка: Real Mallorca// Twitter