Вход / Регистрирай се

Проблемите в Балкан продължават

Проблемите в Балкан продължават

Отборът на Балкан се представя доста слабо във втория етап на турнира ФИБА Къп, като до момента българският шампион претърпя три поражения от три мача в група "К", отстъпвайки у дома на Порто (63:88) и Билбао Бери (62:94), както и като гост на германския Гьотинген (70:76). 

Сътресенията в тима от Ботевград със смяната на играчи и треньор очевидно не са единственият проблем. В поредния си мач на международна сцена "зелените" няма да могат да разчитат на един от основните си играчи - Майкъл Диксън, научи Sportal.bg. Неговите неволи с визата продължават и той няма да пътува за Португалия, където на 23 януари Балкан гостува на Порто.

Преди това обаче баскетболистите на Небойша Кнежевич имат два теста в Националната баскетболна лига. Утре те гостуват на Миньор 2015 в мач от 17-ия кръг, с който ще бъде и официално открита обновената зала "Борис Гюдеров" в Перник. Мачът е с начален час 19:00 часа. 

След това на 20 януари (събота) тимът приема лидера в класирането Черноморец в "Арена Ботевград". 

Снимка: ФИБА

ПЪЛНО КЛАСИРАНЕ В ГРУПА "К" НА ТУРНИРА ФИБА КЪП:

Следвай ни:

Още от Баскетбол

Виж всички