Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Рафа Бенитес измъкна точка срещу Майорка

Воденият от Рафаел Бенитес отбор на Селта удържа 1:1 при визитата си на Майорка в среща от 20-ия кръг на испанския елит. Отборът от Галисия беше почти тотално надигран и имаше късмет, че не загуби.

Звездата на гостите Яго Аспас изведе своите напред още в 10-ата минута и това създаде измамно впечатление, че това може да бъде денят на Селта.

Бързо обаче футболистите на Хавиер Агире наложиха игрово превъзходство и две минути преди почивката Кайл Ларин изравни.

Отделно канадският нападател пропусна две много добри положения за домакините.

До последната минута тимът на Селта си беше останал само с един точен удар - този на Аспас. Чак в края гостите създадоха две опасности.

И двата отбора остават близо до опасната зона.