Илиев и Кифисия паднаха тежко от отбора на Саша Илич

Българинът Илиан Илиев игра половин час при загубата с 0:3 на клубния си Кифисия от тима на Атромитос, воден от доскорошния треньор на 31-кратния български шампион ЦСКА - София - Саша Илич. Двубоят бе част от програмата на 16-ия кръг на гръцката Суперлига.

С поражението отборът на Илиев остава на предпоследното място, докато отличната серия на сърбина без продължение продължава и Атромитос вече е само на четири точки от шестото място, даващо право на участие в шампионския плейоф.

Двубоят започна с ранен гол на домакините, които поведоха след само осем минути игра с попадението на белгиеца Дензел Юбитана. То не даде сериозен импулс в играта на футболистите на Илич и те се оттеглиха на почивката със само гол аванс.

Второто полувреме започна идентично на първата част и играчите на Атромитос отбелязаха втори гол. Това се случи в 56-ата минута, когато австриецът Андреас Куен се разписа.

Малко по-късно в 63-ата минута на терена се появи и Илиев, като замени на терена Николас Андергенен. За съжаление, българинът не остави отпечатък на терена с гол или асистенция, като неговите съотборници в отбрана се огънаха още веднъж до края и допуснаха трети гол. Това се случи в 78-ата минута, когато Никос Вегос вкара.

Снимка: Kifisia FC/ Twitter