Aл-Хилал с впечатляваща победна серия

Ал-Хилал продължи феноменалното си представяне през сезона, след като победи Ал-Фейха с 2:0 като гост в мач от 19-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия.

Успехът за тима на Жорже Жезус дойде доста трудно и бе оформен в последните минути на срещата. Али Албулахи откри резултата в 86-ата минута, а в добавеното време Александър Митрович от дузпа удвои преднината на гостите.

Така Ал-Хилал спечели 20-ата си поредна победа във всички турнири, като в четвърта последователна среща не допуска гол във вратата си. Тимът води убедително в шампионата на Саудитска Арабия с 53 точки, с 10 точки пред Ал-Насър на Кристиано Роналдо.