Петър Витанов: ЦСКА нямаше точен удар, така шампион не се става

Бившият атакуващ футболист на ЦСКА Петър Витанов коментира поражението на отбора на Нестор Ел Маестро от Лудогорец с 0:1. Патрика заяви, че в нападението на "червените" нещата не са се получили както трябва.

Празникът се превърна в ад! Спас Делев шокира ЦСКА - София в 108-ата минута за "сбогом" на "Армията"

"Обстановката и феновете бяха на невероятно ниво. Това беше последен мач на "Армията" и всички бяха радостни. Накрая просто трябваше да победят или поне да не загубят. Лудогорец беше дошъл да играе за равен, а напред каквото стане. ЦСКА имаше ялово преимущество. В нападение не се получиха нещата. Няма как да стане по този начин. Второто полувреме имаше един удар. Освен това нямаше точен удар през целия мач.

76 ЦСКА - София 0:1 Лудогорец

Имаше желание, тичане и борба, но толкова. Така шампион не се става. За проблемите се загатваше още от мачовете със Славия. Имаше един период, където се виждаха тези проблеми. Явно това са възможностите на тези момчета, които играят отпред. Аз мисля, че като дойдеш в ЦСКА, трябва да си защитаваш името си и емблемата! Не го видях това", каза армейският юноша пред "Мач Телеграф".

"На Назон и Хайнц формата спадна. Трима мога да отлича и това са Бусато, Линдсет и Кареасо. Имаше желание във всички, но само с желание не става. Лудогорец не са в оптимална форма и не са най-добрият отбор. На първо място е Черно море! Те играят много добър футбол и са постоянни до този момент. Хубаво е, че има интрига и няколко отбора се борят за лидерството. Това е хубаво за феновете. Иска ми се повече българи да играят", допълни Петър Витанов - Патрик.