Автогол донесе точка на Гранада в доиграването с Атлетик Билбао

Гранада и Атлетик Билбао тази вечер доиграха прекъснатия мач помежду си от неделя. Както е известно, срещата беше спряна в 17-ата минута заради проблем с фен на Гранада, който получи сърдечен арест на трибуните. По-късно той почина, заради което мачът така и не беше подновен и бе отложен за днес.

Срещата бе подновена тази вечер при резултат 0:1 за гостите, след като те бяха повели чрез Иняки Уилямс в 6-ата минута.

Уилямс бе близо до втори гол в 43-тата минута, но негов изстрел с глава се отби от напречната греда.

Прекратиха Гранада - Атлетик Билбао заради починал фен

Гранада успя да се добере до равенството с доза късмет. В 55-ата минута при едно центриране в наказателното поле се получи карамбол и от главата на Иниго Руис де Галарета топката се озова във вратата за 1:1.

Това бе и крайният резултат в мача, като Атлетик остава на 5-ото място в класирането с 29 точки. Гранада пък се намира на предпоследната 19-а позиция с 8 спечелени точки до момента.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Снимки: Imago