Турнир на талантите U14: Зона Велико Търново - Зона София 0:2

Ексцесии на Славия - ЦСКА - София, “белите” фенове бесни, чупят и хвърлят седалки срещу “червените”

Сериозно напрежение се заформи секунди след попадението на ЦСКА - София за 1:0 при гостуването на Славия в “Овча купел”. Феновете на “белите” от сектор “А” започнаха да чупят седалки и да ги хвърлят на пистата.

Една от тях падна и върху резервната скамейка на “червените”, което можеше и да удари някой от щаба на гостуващия тим.

Наложи се легендата на Славия и резервен страж в този мач Георги Петков да ги успокоява, а срещата бе подновена 5 минути по-късно.

Причината за недоволството на запалянковците е, че според тях съдията Никола Попов е трябвало да изгони Санянг още в 13-ата минута с втори жълт картон за фал срещу Александров, но не го е направил.

Снимки: Борислав Цветанов