Струмска слава се спаси срещу Черноморец (Балчик) с два гола в края

Струмска слава и Черноморец (Балчик) завършиха наравно 2:2 в двубой от 19-ия кръг на Втора лига, игран на градския стадион в Радомир. Гостите от крайморския град бяха много близо до победата, но допуснаха изравняване в последните минути на срещата.

Бразилецът Касиано Бузон осигури на своя отбор преднина от два гола, след като се разписа в 45-ата и 55-ата минута. В 84-ата Слави Косов върна едно попадение за Славата, а в добавеното време Антонио Ласков бе точен от бялата точка, с което оформи крайния резултат.

Резултати и голмайстори във Втора лига

С днешното реми Черноморец (Балчик) прекъсна серията си от три поредни шампионатни загуби, но остава на предпоследното място в класирането с актив от 16 точки. Последният Бдин (Видин) е с 14 пункта, но и два мача по-малко.

Струмска слава пък вече пети последователен двубой не познава вкуса на поражението. Тимът на Владимир Димитров заема 5-а позиция в таблицата, а в следващия кръг гостува на Литекс в Ловеч. За Черноморец предстои домакинство на Монтана.