Панайотов след разгрома: След 3:0 имаше леко отстъпление, не знам защо се получи

Наставникът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов похвали футболистите си след разгромното 3:0 над Арда като гост, но и направи забележка да не се отпускат, когато поведат с по-сериозен резултат.

ЦСКА 1948 срази Арда в Кърджали

"Бих казал много добро първо полувреме, реализирахме два гола. Така продължихме и второто, вкарахме и трети гол. Не знам дали за резултата, но видях отпускане, което е нормално. Имахме още ситуации да вкараме и четвърти гол. Тази победа беше изключително важна.

Преценихме да излезем без типичен централен нападател. Разчитаме на статичните положения, имаме високи хора. Важното е, че имахме и други ситуации освен статичните. Единствената ми лека забележка е, че след 3:0 имаше леко отстъпление. Не знам защо така се получи.

Набързо се случиха нещата за този мач. Трябваше да пуснем футболистите, после да ги съберем. Със сигурност не им беше леко. Сбиха се, дадоха 100% от себе си и заслужено победиха", каза Панайотов предвид драмите с вчерашния отложен двубой между двата отбора, който трябваше да проведе в Бистрица.